Projekt 1/2010 – Klaunská charita – Velikonoční vyšívání pro seniory

Termín dokončení:  do konce února 2010

Citace z dopisu od ZDRAVOTNÍCH KLAUNŮ

Dobrý den, tak mám pro Vás jednu velkou objednávku:o) Samozřejmě mi dejte vědět, jestli je to pro Vás možné. Vánoční přáníčka jsme rozdali v Praze, takže teď bychom zase něco chtěli rozdat v brněnských zařízeních. S kolegyní jsme mluvily o tom, že by se obrázky na špejlích velmi líbily v domovech pro seniory na Velikonoce. Pokud byste tedy měly chuť vyrobit pro nás obrázky na špejlích, byli bychom moc rádi. V Brně navštěvujeme 2 zařízení. V jednom zařízení bychom rozdávali tedy obrázky na špejlích s velikonoční tématikou a potřebovali bychom cca. 60 kusů, aby tak každý dostal jeden. Počet samozřejmě záleží na Vašich možnostech, píši to jen pro představu, kolik lidí v tomto zařízení navštěvujeme.

No a pokud byste měly chuť vyrobit ještě více:o), určitě by se moc líbila i ta polystyrenová vajíčka. V tomto případě bychom potřebovali jen obrázky. Vajíčka bychom si koupili a moji žáci ze ZŠ by je pak opět dodělali. Tady by šlo třeba jen o pár kusů, opět samozřejmě dle vašich možností.

Zkrátka, počty jsem skutečně psala jen pro představu. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc, protože to nemocným lidem skutečně udělá velkou radost.

Vyšívejte prosim drobné jarní motivy na plastovce hodící se na zapichovátka do  květináčů /potřebujeme aspoň 60 ks dohromady/, dále velikonoční motivy na polystyrénová vajíčka.

  • Hotové obrázky pro inspiraci:

Žádné komentáře