Projekt 2/2005 – Nemocnice Jihlava

Termín dokončení: 31.05.2005

Obdarovaný:
Nemocnice Jihlava – děské oddělení

Dojmy z předávání

Úplně poprvé jsem předávala obrázky úplně sama a ještě jsem po boku měla novinářku a fotografa.

Přiznám se, že jsem se fakt bála. Po úspěsné zvládnutém rozhovoru jsme se vydaly na dětské oddělení, kde na nás již čekala vrchní sestra. Přijala nás s velikým úsměvem. Předem jsme se na všem domluvili a obrázky rozdělili – „animálky“ zůstaly na oddělení pro děti do 6ti let a „medvídci jako povolání“ dostalo oddělení pro starší děti.

U maličkých jsme začaly a chudáčci je se slzičkama pouštěly z ručiček. Byly slaďoučký. Mezitim co se děti s obrázkama fotili, chodily se dívat sestřičky z oddělení a nešetřily chválou. Dokonce volaly a chodily sestřičky i s oddělení jako je chirurgie, interna, ORL. Všichni byli z obrázků nadšeni.

Druhou část jsme předávaly větším dětem a těch byla na oddělení spousta. Chvilku zkoumaly jestli je to opravdu vyšité, ale i jim se obrázky moc líbily. Dokonce se některé holčičky ptaly, jestli je naučím vyšívat takové obrázky.

Na závěr jsem vrchní sestře předala náš dárkový certifikát a její slova na rozloučenou zněla asi takto: ?Moc vám děkuju za celé dětské oddělení za takový strašně krásny nápad, obrázky jsou skutečně nádherné a nesmírně si vážíme všech, co se na jejich zhotovení podílely. V dnešní době už není moc lidí, kteří by dokázali něco takového vymyslet a vzápětí i realizovat. Mám z toho opravdu velikou radost.?

A ta radost byla na všech těch sestřičkách opravdu vidět.

Já sama za sebe chci říct jen to, že tak nádherné odpoledne jsem vážně dlouho nezažila. Děkuju všem holkám, které mi to umožnily a opravdu moc mi pomohly.

Lentilka81

Napsali o nás


Žádné komentáře