Projekt 2/2006 – DD v Mikulově

Termín dokončení: 30.06.2006

Obdarovaný: DD  Mikulov

Dojmy z předávání

Prožila jsem nádherné odpoledne a všem kteří mi k němu pomohly svými obrázky mnohokrát děkuji.
Dokonce i počasí mi přálo, takže v den předávání obrázků do Dětského domova v Mikulově krásně svítilo sluníčko a tudíž se předávání odehrávalo na dvorku a bylo více prostoru na projevenou radost, která opravdu neznala mezí.
Interiér domova je nově zařízen a veškerý nábytek je v barvě přírodního dřeva, takže rámečky na obrázcích se tam výborně hodí. Mám pocit, že jsem tam asi přišla v pravý čas. Mají tam nový přírustek a tak má návštěva způsobila příjemné rozptýlení a zahnání mráčků stesku do pozadí. Přiložený dáreček v podobě plyšového pejska (dárkyni bych touto cestou chtěla moc poděkovat) udělal velkou radost právě onomu novému dítku, přestože byl skoro větší jak ono.

Jakmile jsme přistoupily k vybalování obrázků z krabice, radost dětí a jásot neznaly konců. V téhle chvíli mě mrzelo, že nemám kameru, protože z fotografií se tahle radost a jásot nedá tak věrohodně ukázat. Musím se přiznat, že jsem měla husí kůži a musela jsem se přemáhat, aby mi neukápla nějaká ta slzička. Ovšem ten údiv dětí a tet, když se neustále dotazovaly, zda jim skutečně tuhle nádheru chceme věnovat jen tak, se nedá slovy vůbec popsat. Vůbec netušíte jakou radost jste způsobily všem obyvatelům tohohle domova. Musím vám všem předat jejich díky a největší odměnou pro nás je nádherný úsměv na dětském obličeji, který tyto obrázky vykouzlily. Bylo mi tam opravdu krásně a ještě jednou vám všem za ně moc děkuji.

Poměnka


Výtažek z Hlasu Pálavy

Žádné komentáře