Projekt 2/2008 – Duhová charita

Termín dokončení: 31.07.2008

Obdarovaný: Společnost DUHA – nadace pro děti postižené mozkovou obrnou

Po kladných zkušenostech s projekty Růžová výšivka, chceme stejným způsobem pomoci také postiženým dětem. Společnost DUHA má zkušenosti s prodejem v aukcích, jak internetových tak i normálních. I naše obrázky se budou prodávat v dražbě a peníze takto získané půjdou na dobrou věc. Proto prosíme, vyšívejte obrázky s dětskými motivy – lépe se prodávají. Prosíme, dobře si rozmyslete, co budete vyšívat, případně svůj výběr konzultujte s námi, aby byl Vámi vyšitý obrázek „prodejný“. Druh i barva látky, stejně jako ostatní materiál, je pouze na Vašem výběru. Minimální a maximální rozměry obrázků nejsou určeny, ale prosíme, dodržujte minimální rozměry uvedené v tabulce, abyste nám ulehčili rámování.